12.5.2020 : S menším meškaním, ale sme v prevádzke. Rezervačný systém je aktualizovaný. O otvorení našim doterajším klientom pošleme aj notifikačný email.

6.5.2020 : Naše pobočky budeme otvárať od 11.5.2020, detailné info budeme posielať našim klientom emailom čoskoro. Rezervácie zatiaľ nerobte, pracujeme na zmene rozpisov. Vďaka za trpezlivosť a pochopenie

13.3.2020: Na základe rozhodnutia Úradu pre verejné zdravotníctvo pozastavujeme poskytovanie našich služieb do odvolania.

12.3.2020:Naše služby sú k dispozícii aj napriek dnešnej zložitej situácii. Máme zato, že život musí ísť ďalej. Všetky vyhlásenia vlády a orgánov verejného zdravotníctva však pravidelne sledujeme a sme/budeme v súlade. Robíme všetko preto, aby ste naše služby naďalej mohli využívať.

Zaviedli sme opatrenia, ktoré dokonca niesú ani štandardom vo väčšine iných prevádzok. Pozrite si naše prijaté opatrenia:

  1. Umývanie rúk pred aj po službe klientom a personálom. Po službe, žiadame klienta o umytie rúk preto, aby sme eliminovali akékoľvek riziko kontaminácie, a tak odchádza od nás s čistými rukami. Na utieranie rúk používame jednorázové papierové utierky z podávača.
  2. Ku každej službe klient aj personál dostáva jednorázové rúško a pár jednorázových rukavíc v cene služby.

3. Pravidelne dezinfikujeme všetky povrchy (kľučky, lôžko, cvičebné pomôcky, šatňu..) a po každej službe a po každom dni týmito značkovými produktami.

4. Používame jednorázové pokrytie lôžka po celej jeho ploche

5. Zakúpili sme uzavreté germicídne UV-C sterilizátory vzduchu proti všetkým mikroorganizmom, ktoré slúžia na neustále ničenie všetkých mikroorganizmov, vrátane vírusov. Ich montáž bude v priebehu zopár dní realizovaná. Ich použitie počas prítomnosti ľudí je zdraviu nezávadné.

Všetky opatrenia, ktoré sa dali realizovať sme realizovali. Snažíme sa ako vieme čo najviac eliminovať možné riziká. Klientov však žiadame, aby rešpektovali všeobecne známe pravidlá ohľadom karantény, v prípade symptómov, resp. ak v nedávnej minulosti cestovali alebo boli v styku s osobou, ktorá cestovala do krajín s potvrdeným výskytom nákazy.

Všetkým našim klientom želáme pevné zdravie.

Vaši fyzioterapeuti Dajsadokopy.sk