(skryté titulky vo videu)

Zdravím Vás,​

moje meno je Oliver Nemčík, a tiež som sa dal dokopy. Rozumejte, vyhol som sa operácii hernie disku alebo „platničky“ pomocou vhodnej fyzioterapie a SM Systému — cvičením s vlastným telom a expanznou gumou.

Mám reálnu skúsenosť s ukrutnou bolesťou v krížoch s vyžarovaním do nohy, hospitalizáciou na preležanom matraci v nemocnici, štandardnou liečbou hernie disku užívaním Tramalu proti bolesti (!), „škriabaním“ sa po stene od zúfalstva, prechádzkami o 04:00 po sídllisku, teplými sprchami každé 2 hodiny, šoférovaní na lakťoch a mnoho ďalších štandarných skúseností, ktoré pravdepodobne získate pri problémoch s platničkami. Tie sa ozvú najma vďaka:

  • sedavému životnému štýlu,
  • nesprávnym športovaním,
  • pretažením v práci a v športe,
  • opotrebeniu vekom a ochabnutým svalstvom.

Moja odpoveď na hrozbu operácie v roku 2014 — SM Systém. Výsledky hovoria sami za seba. Dnes v našich centrách poskytujeme to čo pomohlo mne – vhodnú fyzioterapiu a zdravotné cvičenie SM Systém.  Našimi klientami sú tí ľudia, ktorí veria, že sa dajú veci robiť aj inak, bez liekov a operácii. Neverili by ste, no bolesť chrbta už veru nieje výsadou iba starších ročníkov a sedavých zamestnaní, u nás sa dávadokopy mnoho mladých, športovcov, mladých mamičiek čí ľudí, ktorí “idú” cez svoje možnosti.

Ak hľadáte skúsenosti a odbornosť, tak ste u nás správne. Nájdete nás v Košiciach, Prešove,  Michalovciach alebo v Trebišove.

:)liver